Групи

Група № 1 «Колобок»

Ранній  вік    (2 – 3 років)

Бідун Людила  Миколаївна
освіта сереня-спеціальна, кваліфікаційна категорія “спеціаліст” присвоєне  педагогічне  звання “вихователь-методист”,
педагогічний стаж роботи 28 років.

Рослік  Олена  Антоніва
освіта вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”,  педагогічний стаж роботи 33 роки.

Коханець Тамара Анатоліївна,      Стрижеус  Ольга  Федорівна

Навчання і виховання дітей здійснюється відповідно до вимог програми “Я у Світі”

Група № 2 «Промінчик» (інклюзивна)

Середній  дошкільний  вік  (4 – 5 років)

Грекович  Надія Іванівна
освіта вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої  категорії”,  присвоєно  педагогічне  звання “вихователь-методист”,
педагогічний стаж роботи  31 рік.

Костюк  Валентина Яківна
освіта вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст”,   педагогічний стаж роботи 16 років.

Асистент вихователя :

Моцик  Валентина Савівна

освіта вища,   кваліфікаційна категорія “спеціаліст ІІ категорії”,   педагогічний стаж роботи  23 роки.

Козакова  Наталія  Василівна,    Стрижеус  Ольга  Федорівна

Навчання і виховання дітей здійснюється відповідно до вимог програми “Українське дошкілля”.

Група № 3 «Малятко»

Ранній вік   ( 1 – 2 років)

Бірук  Віра  Василівна
освіта вища, кваліфікаційна категорія “спеціаліст  вищої  категорії”,  присвоєно  звання “вихователь-методист”,  педагогічний стаж роботи 25 років.

Левкова  Тетяна  Іванівна

освіта вища, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”,   присвоєно  звання “вихователь-методист”,  педагогічний стаж роботи 18 років.

Щур  Катерина  Михайлівна

Навчання і виховання дітей здійснюється відповідно до вимог програми “Я  у  Світі”.

Група № 4 «Дзвіночок»

Старший  дошкільний  вік (5 – 6 років)

Осійчук  Олена Григорівна
освіта вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст  вищої  категорії”,  присвоєне  педагоігчне  звання  “вихователь-методист”,
педагогічний стаж роботи 29 років.

Крушевська  Людмила Іванівна
освіта вища, кваліфікаційна категорія “спеціаліст  вищої  категорії”,  педагогічний стаж роботи 29 років.

Федчук  Вікторія  Іванівна,  Володько  Оксана  Борисівна

Вихователі групи наполегливо працюють над розвитком практично-продуктивної компетенції дошкільнят.

Для успішного розумового розвитку вихованців, педагоги групи в практичній діяльності використовують методику навчання дітей раннього читання за методикою Л.Шелестової; описові схеми Білан.

Для забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей групи, вихователі використовують різні здоров’язберігаючі технології: самомасажі, психогімнастики, гімнастика пробудження за методикою М.Єфименка.

Група № 5 «Чомусики»

Молодший дошкільний  вік (3-4 років)

Марченко  Меланія  Володимирівна
освіта вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст І  категорії”, педагогічний стаж роботи 17 років.

Котік  Людмила  Степанівна
освіта  вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст”, педагогічний стаж роботи  6  місяців.

Лавренчук  Надія  Макарівна,  Володько  Оксана  Борисівна

Вихователі групи наполегливо працюють над розвитком художньо-продуктивної діяльності дошкільнят, зокрема формування навичок скульптурного та рельєфного ліплення з різних художніх матеріалів.

Для успішного розумового розвитку вихованців, педагоги групи в практичній діяльності використовують методику навчання дітей раннього читання за методикою Л.Шелестової.

Для забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей групи, вихователі використовують різні здоров’язберігаючі технології: самомасажі, психогімнастики, арт-терапія, гімнастика пробудження за методикою М.Єфименка.

Група № 6 «Грайлик»

Молодший  дошкільний  вік (3-4 років)

Савчук Оксана Леонідівна
освіта вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”,  педагогічний стаж роботи 26 роки.

Рибчинчук Алла  Петрівна
освіта  вища,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст”,  педагогічний стаж роботи 23 роки.

Гриньків  Антоніна  Сильвестрівна, Володько  Оксана  Борисівна

У своїй педагогічній діяльності вихователі групи використовують інноваційні технології :
– навчання ранньому читанню за методикою Л.Шелестової.

Для забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей групи, вихователі використовують різні здоров’язберігаючі технології: самомасажі, гімнастика пробудження за методикою М.Єфименка.

Група № 7 «Капітошка»

Ранній   вік (2-3 років)

Самойлова Надія Петрівна
освіта вища, кваліфікаційна категорія “спеціаліст І категорії”, педагогічний стаж роботи 23 роки.

Русіна  Віра  Петрівна
освіта  вища,
кваліфікаційна категорія “спеціаліст»,  педагогічний стаж роботи 12 років.

Помічник вихователів:
Кузьменко Юлія Олександрівна , Стрижеус  Ольга  Федорівна

Група № 8 «Пізнайко»

Старший  дошкільний вік (4-5 років)

Лавор  Тетяна  Григорівна
освіта вища, кваліфікаційна категорія “спеціаліст  вищої  категорії”, педагогічний стаж роботи 24 роки.

Адамович Олена Адамівна
освіта вища, кваліфікаційна категорія “спеціаліст ІІ  категорії», педагогічний стаж роботи 13 років.

Скиба  Оксана  Василівна,    Стрижеус  Ольга  Федорівна