Інформаційний вісник

19 жовтня 2020

З  19.10. по 23.10 2020 року,  зважаючи  на  встановлену  в  місті “червону зону”   та  на  виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», постанови Головного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)»,   дошкільний  заклад  працює  в  особливих  умовах,  дотримуючись  посилених  карантинних  заходів: масковий режим,  дезінфекція  поверхонь, температурний  скринінг  кожних  дві  години,  обмежена  кількість  дітей  в групах  до 10 осіб,  дотримання  маршрутів пересування  приміщенням  та  територією закладу.

Прохання  до  всіх  батьків,  з  розумінням поставитися  до  встановлених  обмежень!!!

_________________________________________________________________________

1  вересня  2020

Саме  сьогодні,   1 вересня,   вперше  радо  відчинилися  двері   закладу,  зокрема  груп  № 3  і № 7,   для   малюків  раннього  віку.  Прийом  новоприбулих  малюків  здійснюється  у  відповідності  з  правилами  прийому  в  умовах карантину.

В  групах  раннього  віку  №1  та  №3   для  малюків  розпочався   адаптаційний   період   до  нових  соціальних  та  освітніх  умов.

Затишна  та  доброзичлива   атмосфера  допомагає  дітям  звикнути  бути  на  відстані  від  мами. Постійна   зайнятість, ігрова  діяльність  згуртовує  вихованців  та  розвиває  соціально-емоційний  інтелект.

______________________________________________________________

Що таке новий коронавірус?

Коронавіруси – це велика родина вірусів, які викликають захворювання, починаючи від звичайної застуди до більш важких захворювань. Новий коронавірус – це новий штам, раніше не ідентифікований у людей. COVID-19 – це інфекційне захворювання, спричинене останнім виявленим коронавірусом (SARS-CoV-2).

Як поширюється вірус?

Люди можуть заразитися COVID-19 від інших людей, які мають вірус, вдихаючи дрібні крапельки рідин від людей із COVID-19, які кашляють або чхають, або через дотик до забруднених поверхонь.

Які симптоми?

Багато людей, які заражаються, відчувають легкі симптоми і одужують, але  деякі люди можуть переносити хворобу досить тяжко.
Симптоми включають поєднання:

• Лихоманка
  • Кашель
  • Утруднене дихання
  • Біль у м’язах
  • Втома

Як можна підготуватися якщо у Вас, чи Ваших пацієнтів імуноскомпрометований стан?

• Навчайте себе, дізнавайтесь актуальну інформацію по COVID-19 із надійних джерел.
  • Поповніть запас ліків, що відпускаються за рецептом, або подумайте про онлайн замовлення ваших ліків.
  • Продовжуйте практикувати конкретні профілактичні заходи, як прописані вашим лікарем у зв’язку з вашим постійним лікуванням.
  • Майте безрецептурні ліки та медичні засоби (наприклад, термометр) для лікування високої температури.
  • Наскільки це можливо, підтримуйте фізичну активність, щоб забезпечити гарний фізичний стан.
  • Майте достатню кількість продуктів та предметів домашнього вжитку, приблизно на 2-4 тижні. Готуйтеся поступово і уникайте панічної закупки.
  • Активуйте свою соціальну мережу. Заздалегідь зв’яжіться з сім’єю, друзями, сусідами чи медичними працівниками вашої громади та складіть спільні плани, що робити, коли COVID-19 поширюється у вашій громаді чи якщо ви захворіли.
  • Дотримуйтесь інструкцій національних органів про те, як підготуватися до надзвичайних ситуацій.
  • Продовжуйте практикувати загальну гігієну.

Що робити, якщо Ви захворіли?

_________________________________________________

Заходи  з  протипожежної  безпеки  у  2019 році

1.Проведення  інструктажів:

13.05.2019  –  “Про  затвердження  заходів  щодо  попередження  виникнення  пожеж  в  пожежонебезпечний  весняно-літній  період 2019 року” (інструкція  1,2;  наказ від  10.05.2019 № 15-аг).
24.10.2019  –  “Про  затвердження  заходів  щодо  попередження  виникнення  пожеж  в  пожежонебезпечний  осінньо-зимовий  період 2019-2020 року” (інструкція  1,2;  наказ від  23.0.2019 № 18-аг).
11.12.2019  –  “Про  безпеку  життєдяльності  учасників  освітнього  процесу  під  час  проведення  новорічних  ранків”,  наказ  управління  освіти  від 11.12.2019 №177,  (інструкція  1,6;  наказ від  03.12.2019 № 18-аг)
2.План  евакуації  наявний  на  кожному поверсі  і  біля  всіх  виходів  з  приміщення  закладу. (6 планів)
3. Ремонтні  роботи,  заміри  опору  ізоляції  електрообладнання проводяться  згідно  договору.
4. Обслуговування  пожежних кран-комплектів проводяться  згідно  договору.
5. Первинними  засобами  пожежогасіння  (вогнегасниками)  заклад  забезпечений  в повному  обсязі.
6.  Технічне  обслуговування  вогнегасників проводиться згідно  договору.