Адміністрація закладу

Директор – Басик Євгенія Миколаївна,  стаж  роботи 40 років,  освіта  вища  фахова

Вихователь-методист – Лісова  Наталія  Романівна,  стаж роботи 20 років, освіта  вища  фахова

Завідувач  господарством – Сидоренко  Надія  Фадеївна,  стаж  роботи  в  закладі  18 років

Історія  закладу…

5 березня 1980 року, коли перші весняні промені тягнуться до землі, щоб розбудити її від зимового сну, радо відчинив свої двері для малят ясла – садок № 3 «Сонечко». І протягом усіх цих 40 років «Сонечко» зігріває своїх вихованців теплом, дарує ласку і любов.

Понад  20 років  колектив очолює Басик Євгенія Миколаївна – фахівець своєї справи, яка досконало володіє сучасними формами і методами організації  освітнього процесу, ефективно застосовує професійні знання у освітній діяльності. Євгенія Миколаївна любить дітей і робить все для того, щоб дошкільний заклад був для діток другою домівкою.