Про нас

5 березня 1980 року, коли перші весняні промені тягнуться до землі, щоб розбудити її від зимового сну, радо відчинив свої двері для малят ясла – садок № 3 «Сонечко». І протягом усіх цих 33 – х років «Сонечко» зігріває своїх вихованців теплом, дарує ласку і любов.

Це був перший «дирекційний» садок, тому діти заполонили його зразу ж. Тисячі молодих сімей чекали з нетерпінням відкриття садочка. Групи були переповнені, але всі були щасливі – батьки, але в першу чергу діти. Перед ними відкрились великі світлі групи, які ще пахли свіжою фарбою, багато іграшок і незвіданий світ нових відкриттів.

Перших дітей і їх батьків радо зустріла перша завідуюча Гоголєва Антоніна Умарівна і молодий, завзятий колектив. Своє уміння управлінської роботи Антоніна Умарівна передала Красновій Ірині Кирилівні яка протягом п’ятнадцяти років працювала в яслах – садку № 3 на цій посаді.

В даний час колектив очо

лює Басик Євгенія Миколаївна – фахівець своєї справи, яка досконало володіє сучасними формами і методами організації навчально-виховного процесу, ефективно застосовує професійні знання у освітній діяльності. Євгенія Миколаївна любить дітей і робить все для того, щоб дошкільний заклад був для діток другою домівкою.

Завідувач   –   Басик  Євгенія  Миколаївна
Осіта  вища
Педагогічний  стаж –  40 років

Вихователь-методист   –  Лісова  Наталія  Романівна
Осіта  вища
Педагогічний  стаж –  18 років

Завідувач  господарством  –

Сидоренко  Надія  Фадеївна

Стаж  роботи   на  займаній  посаді  – 16 років

Старша  сестра  медична  –  Саган  Ірина  Віталіївна
Стаж  роботи  –  16 років

Старша  сестра  медична  – Савчук  Валентина  Іванівна
Кваліфікаційна  категорія  “спеціаліст  І  категоії”
Стаж  роботи  –  17 років

Колектив

Педагогічними  кадрами  заклад дошкільної освіти  укомплектований  повністю. Спостерігається  тенденція  до збільшення кількості педагогічних працівників  з  вищою  освітою.

Практичний психолог –  Гуменна Юлія Степанівна, освіта  вища.
Керівники музичні  –  Сухоносенко Яніна Сергіївна, освіта вища,  Грищук  Дарина  Петрівна , базова  вища.
Інструктор з фізкультури – Ковлева Віта Леонтіївна, освіта вища.
Вихователів   в   закладі  –  16,  асистент  вихователя – 1.

Згідно  атестації  педагогічні  кадри  мають  такі  категорії  і  звання:
«спеціаліст вищої категорії» –  8 осіб, «спеціаліст  І  категорії»  –  2 особи, «спеціаліст  ІІ  категорії»   –  3 особи, звання  «вихователь–методист»  –  6 осіб.