Про нас

5 березня 1980 року, коли перші весняні промені тягнуться до землі, щоб розбудити її від зимового сну, радо відчинив свої двері для малят ясла – садок № 3 «Сонечко». І протягом усіх цих 40 років «Сонечко» зігріває своїх вихованців теплом, дарує ласку і любов.

Понад  20 років  колектив очолює Басик Євгенія Миколаївна – фахівець своєї справи, яка досконало володіє сучасними формами і методами організації  освітнього процесу, ефективно застосовує професійні знання у освітній діяльності. Євгенія Миколаївна любить дітей і робить все для того, щоб дошкільний заклад був для діток другою домівкою.

Директор   –   Басик  Євгенія  Миколаївна
Освіта  вища,  педагогічний  стаж –  41 рік

Вихователь – методист  –  Лісова  Наталія  Романівна
Освіта  вища,  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст  вищої  категорії”, педагогічний  стаж –  19 років

Завідувач  господарством  –   Сидоренко  Надія  Фадеївна

Стаж  роботи   на  займаній  посаді  – 17 років

Старша  сестра  медична  –  Саган  Ірина  Віталіївна
Кваліфікаційна  категорія  “спеціаліст  вищої  категорії”
Стаж  роботи  –  17 років

Старша  сестра  медична  – Савчук  Валентина  Іванівна
Кваліфікаційна  категорія  “спеціаліст  І  категорії”
Стаж  роботи  –  18 років

Колектив

Педагогічними  кадрами  заклад дошкільної освіти  укомплектований  повністю. Спостерігається  тенденція  до збільшення кількості педагогічних працівників  з  вищою  освітою.

Практичний психолог –  Гуменна Юлія Степанівна, освіта  вища.
Керівники музичні  –  Сухоносенко Яніна Сергіївна, освіта вища,  Затірка  Олена  Анатоліївна,  освіта  вища.
Інструктор з фізкультури – Сошина  Тетяна  Володимирівна, освіта вища.
Вихователів   в   закладі  –  16,  асистент  вихователя – 1.

Згідно  атестації  педагогічні  кадри  мають  такі  категорії  і  звання:
«спеціаліст вищої категорії» –  8 осіб, «спеціаліст  І  категорії»  –  2 особи, «спеціаліст  ІІ  категорії»   –  3 особи, звання  «вихователь–методист»  –  6 осіб.